History Paylaş

Sistem Kalite Belgelendirme 1999 yılında Türk-Alman ortaklı Sektörel Danışmanlık tecrübesi olan tecrübeli Mühendisler tarafından kurulmuş bir grup firmasıdır.

Kuruluşumuz Sistem Patent A.Ş. ile Fikri Ve Sınai Haklar ve Sistem Kalite ile Belgelendirme olmak üzere iki ana uzmanlaşmış sektörde şu ana kadar Yurtiçi ve Yurtdışı binlerce firmayı belgelendirmiştir.

Sistem Kalite gizlilik prensiplerini kendisine ilke edinmiş bir firmadır. Herbiri alanında uzman mühendis denetmen kadrosuyla hizmet verdiği firmalara belge dışında kalite vizyonu katmayı prensip ve amaç edinmiştir.

Avrupa’ da Almanya Ahlen olmak üzere 30 kuruluşun Türkiye’de temsilciliğini yapmış ve halen temsilciliğini başarıyla sürdürmektedir. Rusya Moskova şubesiylede Türkiye’nin Rusya ve Orta Asya Türk devletlerine yaptığı ihracatın çok büyük bir kısmını yapan firmalara öncülük etmiştir.

Türkiye’nin Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Konya, Eskişehir, Mersin, Manisa, Trabzon, Gaziantep, Kayseri illerinde operasyonel direk olarak kendi şubelerini oluşturmuş bir firmadır.

Sistem Kalite Belgelendirme Ürün Belgelendirme, Sistem Belgelendirme, Ürün Test faaliyetleri konularında tam hizmet kapsamında bir firmadır. Ulusal Uluslararası yaklaşık 400 farklı belgelendirme ve Dünya çapında hemen tüm akreditasyonlarda hizmet verebilen Türkiye’nin En Büyük Kalite Ofisidir.

Sistem Kalite Belgelendirme Ulusal ve Uluslararası standardlara ve yönetmeliklere uyan ve bu konuda personelini de sürekli geliştiren bir firmadır.

Sistem Kalite Belgelendirme iyi bir hizmet verebilmek için kendi içerisinde CRM ve tama otomasyon çalışan sistemlerle hem personeli hem paydaşları hem de müşterisine sistemini açan Türkiye’nin ilk firması olma özelliğini taşır.

Ayrıca kaliteli hizmet için ISO 9001, ıso 27001, Iso 10002 ve Tse Hizmet Yeterlilik Belgelerine sahip firmadır.

Yönetim 

Marka Tescil ve Patent Tescil işlemleriniz için www.sistempatent.com.tr sayfasına bakınız.