- BRC BROKER Paylaş

BRC Broker & Aracı ve Komisyoncu Standardı

Brc Broker & aracı ve komisyoncu standardı, 2014 yılında tanıtılan BRC BROKER Standardı Broker ve Komisyoncular için Global Standart yiyecek ve / veya ambalaj tedarik zincirinde satın alma, ithalat veya ürün dağıtım hizmetleri sağlayan şirketler için gerekli sertifikasyon koşullarını sağlar.

Acenteler ve broker kritik bir hareket ve ürünlerin ticareti ve etkisi tedarikçisi ürün güvenliği ve kalite standartları bağlantıyı yanı sıra, izlenebilirlik ve  etkili zinciri korumak amaçlanmıştır.

Bu Global Standard, bu nedenle, ürün güvenliği, kalite ve yasal uygunluk ve tüketicinin korunması ile ilgili yükümlülüklerini yerine getirmek için gerekli operasyonel kriterlere en iyi uygulamaları teşvik etmek için tasarlanmıştır.

Standart müşterilerinizin operasyonel hizmetler ve tedarik zinciri yönetiminde güven sağlar. Birçok perakendeciler, marka sahipleri, hammadde işlemciler ve paketleme üreticileri dünya çapında BRC Standartları destekleyen ve onların tedarikçilerinin onay süreçlerinin bir parçası olarak bunları kabul etmiştir.

Brc Broker Belgesi ile dünya çapında iyi bir pazarlama aracı olarak kullanılabilir.

Marka Tescil ve Patent Tescil işlemleriniz için www.sistempatent.com.tr sayfasına bakınız.