- SİSTEM KALİTE ŞİRKETİ OLARAK TARİHÇEMİZ Paylaş

‘‘Sistem Kalite Belgelendirme ve Test danışmanlığı şirketimiz, 1999 yılında Türk-Alman ortaklı sektörel danışmanlık tecrübesi olan tecrübeli mühendisler tarafından kurulmuş bir grup firmasıdır ’’

Kuruluşumuz Sistem Patent A.Ş. ile Fikri Ve Sınai Haklar ve Sistem Kalite ile Belgelendirme olmak üzere iki ana uzmanlaşmış sektörde şu ana kadar Yurt içi ve Yurt dışı binlerce firmayı belgelendirmiştir.

Avrupa’ da Almanya Ahlen olmak üzere 30 kuruluşun Türkiye’de temsilciliğini yapmış ve halen temsilciliğini başarıyla sürdürmektedir. Rusya Moskova şubesi ile de Türkiye’nin Rusya ve Orta Asya Türk devletlerine yaptığı ihracatın çok büyük bir kısmını yapan firmalara öncülük etmiştir.

Sistem Kalite Belgelendirme ve Test Danışmanlığı Anonim Şirketimiz 1999 yılından günümüze belgelendirme ve test danışmanlığı alanında firmalara belgelendirme ve test danışmanlığı hizmeti vermektedir. Gizlilik prensiplerini kendisine ilke edinmiş belgelendirme sektöründe yer alan şirketimiz, her biri alanında uzman mühendis denetmen kadromuz ile hizmet verdiğimiz firmalara belge dışında kalite vizyonu katmayı prensip ve amaç edinmiştir..

Şirketimiz ilkeleri ile birlikte belgelendirmenin, bağımsız ve tarafsızlık ilkesinden ödün vermeden, sektörün uzman denetçileri ile denetimlerde bulunmakta ve hizmet sunduğumuz firmaların mevcut değerlerini yükseltmeyi hedeflemekteyiz.

Sistem Kalite şirketimiz, Belgelendirme, Kalite Yönetim Sistemleri ve diğer standartlar hakkında faaliyette bulunmakta ve bu konuya tam uygun olan belgelendirme kuruluşumuz tarafsız, bağımsız ve gizlilik şartları ile profesyonel anlamda bir şirketiz.

Şirket olarak belgelendirme ve test danışmanlığı hizmetlerini, Avrupa Birliği aşamasını ülkemiz bakımından ehem ve öneminin farkında olarak, tüm hizmetlerimizi ulusal ve ülkeler arası mevzuat ve standartlara göre gerçekleştirmekteyiz.

Profesyonel kadromuz ile müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiş ve bu ilkeyi belgelendirdiğimiz ve belgelendireceğimiz kuruluşlara da benimsetmeyi hedeflemekteyiz. Ülke olarak kalkınmanın önemine inanan şirketimiz ve şirketimizin çalışanları ile birlikte yürüttüğümüz faaliyetlerimizi ulusal ve ülkeler arası kanun, yönetmelik ve standartlara göre uygulamaktayız. Bu uygulamamızdan verim alınmasını sağlamak hedefi ile kendime ait bir yönetim sistemi oluşturduk.

Türkiye’nin Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Konya, Eskişehir, Mersin, Manisa, Trabzon, Gaziantep, Kayseri illerinde operasyonel direk olarak kendi şubelerini oluşturmuş bir firmadır.

Sistem Kalite Belgelendirme Ürün Belgelendirme, Sistem Belgelendirme, Ürün Test faaliyetleri konularında tam hizmet kapsamında bir firmadır. Ulusal Uluslararası yaklaşık 400 farklı belgelendirme ve Dünya çapında hemen tüm akreditasyonlarda hizmet verebilen Türkiye’nin En Büyük Kalite Ofisidir.

Sistem Kalite Belgelendirme Ulusal ve Uluslararası standartlara ve yönetmeliklere uyan ve bu konuda personelini de sürekli geliştiren bir firmadır.

Sistem Kalite Belgelendirme iyi bir hizmet verebilmek için kendi içerisinde CRM ve tama otomasyon çalışan sistemlerle hem personeli hem paydaşları hem de müşterisine sistemini açan Türkiye’nin ilk firması olma özelliğini taşır.

Ayrıca kaliteli hizmeti için ISO 9001, ıso 27001, Iso 10002 ve Tse Hizmet Yeterlilik Belgelerine sahip firmayız.

Marka Tescil ve Patent Tescil işlemleriniz için www.sistempatent.com.tr sayfasına bakınız.