- Ifs Belgesi Nedir? Paylaş

IFS Belgesi Nedir?

İfs belgesi; diğer büyük ölçekli Avrupalı Perakendeciler de benzer olarak tedarikçilerinin incelenmesinde ingiliz modelini uygulayarak 3. Taraf inceleme firmalarıyla faaliyete başlamışlardır. Örneğin; Fransız ve Alman perakendeciler IFS standardını şart koymaya başlamıştır. Bunun Gibi uygulamalar ve iş birliği Amerika’da da meydana gelmeye başlamıştır. IFS ülkeler arası Gıda standardizasyon başlangıç noktası Global Gıda Güvenliği Girişimi (GFSI) ‘dir. 2000 senesinde, Gıda güvenliğinin, Global Food Business Forum ve Ticaret Odası CIES  tarafından geliştirilmesi neticesinde meydana gelmiştir.

İfs belgesi; Kuzey Amerika, Avrupa ve Avusturalya’da başlangıçta 40 Ticari firmanın katılımı ile meydana gelmiştir. GFSI‘ nin maksadı, global bir Gıda Güvenlik standardizasyon hazırlayıp firmaların Kendi pazar alanlarında daha emniyetli gıda ürünü pazarlamaları olanak sağlamıştır.Buna istinaden GFSI, Anahtar prensiplerini meydana getirerek, Gıda Güvenlik standardını ölçülebilir duruma getirmiştir.

Faaliyetlerimizle ilgili müşteriyi, gereksinimleri doğrultusunda yönlendirme, çözümler üretme en temel amaçlarımızdır. Bu doğrultuda ifs belgesi İzmir, ifs belgesi İstanbul, ifs belgesi Ankara, ifs belgesi Adana, ifs belgesi Bursa, ifs belgesi Adana, ifs belgesi Antalya, ifs belgesi Konya, ifs belgesi Kayseri, ifs belgesi Eskişehir ofislerimiz ile hizmet ve destek sağlamaktayız. Sistem Kalite belgelendirme firması olarak müşteriye sonuçlarını bildirme süreçlerini; şeffaflık, erişilebilirlik, cevap verebilirlik, objektiflik, gizlilik ve hesap verebilirlik prensipleri doğrultusunda müşteri odaklı bir yaklaşım ile yönetmekteyiz.

Marka Tescil ve Patent Tescil işlemleriniz için www.sistempatent.com.tr sayfasına bakınız.