- Kalite Politikamız Paylaş

Sistem Kalite Belgelendirme şirketi olarak ülkeler arası standartları uyguladığımız, uyumluluk gösterdiğimiz ve tam uyumlu olduğumuz standartlara ve müşterilerimize taahhütlerini alt kısımda belirlemiş bulunmaktayız:

 

Sistem Kalite belgelendirme kuruluşu olarak hizmetlerimizi, ulusal ve ülkeler arası kabul edilenmiş olan standartlar, yasal mevzuatlar ve şartlar kapsamında gerçekleştirmekteyiz.

 

Sistem Kalite şirketimiz şartlarına ve Iso akreditasyon kurallarına tama ve devamlı uymak, devamlılığı sağlamak, sürekli geliştirmekteyiz.

 

Müşteri memnuniyetini ön safhada tutmakta, müşterilerimizi merkez haline getirmekte ve nitelikli standart hizmetlerini temin ederek müşterilerimize ve ülkeler arası sektöre değer sağlamaktayız.

 

Gizlilik, bağımsızlık, güvenilirlik, dürüstlük ve sürdürülebilirliğimizi temin etmekteyiz.

 

Standartlara ve eğitime ilişkin hizmetlerimiz adına deneyim, uzman, profesyonel ve gerekli personeli sağlamak, personellerimiz her çeşit eğitimi sunarak, iletişim sağlayarak özelliklerini devamlı olarak iyileştirmekteyiz.

 

Her daim yönetim sistemimizi iyileştirmek ve geliştirmekteyiz.

 

Kuruluşların tümüne eşit uyguladığımı süreçler kapsamında, müracaatların tümünü değerlendirmek ve hizmetlerimizi belirlediğimiz aralıklar ile gerçekleştirmekteyiz.

 

Standartların  ve sistemimizin güncelliğinin devamlı olarak takibin yapmakta ve alakalı olan kişilere bilgiler vermekteyiz.

 

Çevremizin koruma altına alınması karşı duyarlılık göstermek ve bu felsefemizi ortaklarımız ile paylaşımda bulunmaktayız.

 

İnsan sağlığı, güvenliği ve çevre unsurlarında dikkate alarak, doğanın ve doğal kaynakların koruma altına alınmasını temin etme politikamızı sağlamaktayız.

Marka Tescil ve Patent Tescil işlemleriniz için www.sistempatent.com.tr sayfasına bakınız.