- CEN Mark Paylaş

CEN Mark Nedir?

Cen Mark, termostatik radyatör vanaları üreticilerinin onayladığı, Avrupa standartlarındaki tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak adına bulunan en tanınabilir üçüncü tarafı temsil eder.

CEN Mark testleri
Cen mark testleri, üreticiler tarafından bir düzenin oluşması için test laboratuvarları ve tutarlı kalite üretim için bir kalite sisteminin gerçekleşmesi adına detaylı inceleme için gerekli testler vardır. İmalattan elde edilen örnekler malzeme, tasarım, inşaat ve alakalı standardında belirtilen boyutsal, fonksiyonel ve işaretleme koşullarına tam uyumu sağlamak için tip testi için sunulur. Bir test raporu, ürün üzerinde gerçekleşen bütün testlerin neticelerini detaylı bir şekilde elde edilir. 

Cenmark Sertifikası
Kuruluşlarda, ürün ve cihazların ürün belgelendirme talimatları ve düzenleri için karşılamasını sağlamak adına bütün dünyada güvenilen onaylanmış bir sistemdir. 

Deneyim 
Cenmark, çoğu zaman karmaşık aşamalarda müşterilerine yardımcı olan rakipsiz, uzman ve deneyimli kadroya sahip dünyanın en saygın ve kapsamlı onaylanmış kuruluşların birisidir.

Erişilebilir Ve Hazır  
Uzman ekibiyle seçtiğiniz ürün belgelendirme ihtiyaçları karşılamasına yardımcı olmaktadır.

Pazarda Hız  
Cenmark size avantaj olanağı sunan ve rakiplerinizine karşı üstünlük kurmanıza yarayan bir sistemdir.

Pazarlara erişim 
Küresel bir organizasyon olarak cenmark, ülkeler arası pazarlarda kendi ağı üzerinden bütün dünyadaki pazarlara ve iş akışlarına erişmenize yardımcı olabilir.

Marka Tescil ve Patent Tescil işlemleriniz için www.sistempatent.com.tr sayfasına bakınız.